UE_EFRR_rgb-1.jpg

© 2019 Allwins.org

TECHNOLOGIA

"Technologia jest narzędziem do prowadzenia efektywnego biznesu, dlatego zalecamy i wdrażamy systemy wspierające handel, a nasze propozycje uwzględniają najlepsze dopasowanie funkcjonalnych potrzeb systemu do kosztów jego wdrożenia."

Adrian Hrehorowicz

Specjalizujemy się we wdrażaniu systemów sprzedażowych obsługujących omnichannelową obsługę klienta. Koncentrujemy się na rozwiązaniach i systemach

e-commerce, które wspierają i zbierają zachowania zakupowe klientów.

E-COMMERCE

Wspólnie ze sprawdzonymi partnerami wdrażamy systemy open source, dedykowane i SaaS. Od najpopularniejszych takich jak #Magento do #oprogramowania napisanego na zamówienie.

ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ PRODUKTU (PIM)

Aby możliwe było wdrożenie elektronicznego kanału sprzedaży, potrzebne są dane produktowe. System klasy PIM jest podstawowym źródłem informacji o produktach oraz narzędziem wspierającym proces tworzenia i wzbogacania danych produktowych.

Rekomendowane przez nas oprogramowanie PIM: #etim Mapper #PimCore #Akeneo

ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ O KLIENCIE (CRM)

Klient, jego dane i wszystkie punkty kontaktu z klientem są niezwykle ważnymi informacjami dla firmy. Dobre relacje i profesjonalna obsługa przynoszą wymierne efekty w postaci sprzedaży.

Rekomendowane przez nas oprogramowanie CRM: #Pivotal CRM

BUSINESS INTELLIGENCE (BI)

W ostatnich latach dane stanowią kopalnię wiedzy o klientach, produktach, rentowności sprzedaży i wielu innych. Dobry system analityczny pozwala firmie pogłębić wiedzę o klientach, obniżyć koszty lub usprawnić zarządzanie.

Rekomendowane przez nas oprogramowanie BI: #MicroStrategy

  • LinkedIn - Biały Krąg