UE_EFRR_rgb-1.jpg

© 2019 Allwins.org

O NAS

ALLWINS to nie tylko nazwa firmy, to system wartości i standard relacji, które reprezentujemy. Naszą misję zbudowaliśmy na fundamencie pomocy, udzielanej tym, którzy już dostrzegli, że każdy sektor gospodarki dotkną zmiany wywołane nowymi technologiami.

Po wielu latach pracy jako menedżerowie, szefowie projektów, analitycy, wdrożeniowcy i trenerzy wewnętrzni zdecydowaliśmy,

aby zgromadzony potencjał wykorzystać na większą skalę.

 

Dotychczas zebrane doświadczenie i wiedzę z zakresu zarządzania zmianami i nowoczesnych technologii IT pragniemy przekazać każdemu przedsiębiorcy, który stoi przed dylematem: „Co dalej?

Jak przeprowadzić przedsiębiorstwo przez cyfrową transformację?”.

Przygotowujemy zakres projektu, pomagamy w wyborze odpowiednich systemów informatycznych, a na koniec wdrażamy zmiany, aby osiągnąć pożądane wyniki biznesowe. W pełni angażujemy się i angażujemy w ten sposób kluczowych pracowników.

 

​Każda zmiana powoduje niepewność i wymaga szybkiej adaptacji. Z pewną przewagą prowadzimy do skutecznej i długotrwałej zmiany, pomagamy w przezwyciężaniu wszelkich trudności lub przeszkód, które mogą się pojawić.

Nasze wartości

 • Centrum naszej działalności jest człowiek i jego rola w biznesie

 • Technologia jest narzędziem do prowadzenia efektywnego biznesu

 • Współpracując wyznajemy zasadę „win-win”

NASZ ZESPÓŁ

Będąc w połowie drogi między byciem dorosłym a emerytem, widzę znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Przede wszystkim dostrzegam bardzo wyraźnie, jak wiele jeszcze mogę osiągnąć i zobaczyć. Mieć cel – to piękne uczucie.

Wizjoner

ARTUR PIEKARCZYK

 • LinkedIn Ikona społeczna

Proces twórczy niezależnie od dziedziny czy jest to sztuka, biznes czy technologia, jest czymś co mnie napędza.

Digital Consultant

ADRIAN HREHOROWICZ

 • LinkedIn Ikona społeczna

Fascynuje mnie przyszłość, nowe technologie, ich możliwości oraz zastosowanie w biznesie.

Budowania przewag konkurencyjnych poprzez innowacje uczę się od najlepszych.

Project Manager

DANIEL MARTYN

 • LinkedIn Ikona społeczna

Nie ma takiego procesu na świecie, którego nie można zoptymalizować bardziej, a później jeszcze bardziej. Dążenie do osiągnięcia stanu idealnego, to jednocześnie cel i dawka pokory.

Business Process Manager

MATEUSZ GOŁDA

 • LinkedIn Ikona społeczna

W życiu zdecydowanie lepiej odnajduję się w roli lidera zmian niż naśladowcy. Trudności spotykane w biznesie, czy życiu prywatnym motywują mnie do szukania rozwiązań i są dla mnie okazją do rozwoju osobistego.

Process Transformation Manager

RENATA STACHOWICZ

 • LinkedIn Ikona społeczna

Wiedza, spokój i opanowanie – to najważniejsze cechy oddające moją osobowość. Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym staram się kierować obiektywizmem i dobrem wspólnym w perspektywie długoterminowej.

Strateg

dr ARTUR MILECKI

 • LinkedIn Ikona społeczna

Obecnie moim celem zawodowym jest dzielenie się wiedzą, doświadczeniem i pomoc przedsiębiorcom w budowaniu przewagi konkurencyjnej za pomocą innowacyjnych rozwiązań IT.

Innowator

TAMAS JESZTAK

 • LinkedIn Ikona społeczna

Internet i technologia, to codzienność naszych czasów. Nie warto się ich bać, ale z nich korzystać tak w biznesie jak i w życiu prywatnym.

E-commerce Leader

MARCIN DUMA

 • LinkedIn Ikona społeczna

Inżynieria informatyczna ma tę wielką zaletę, że głównym ograniczeniem jest wyobraźnia pomysłodawcy, natomiast inne trudności szybko przemijają pod wpływem ciągłego rozwoju. Lubię mieć udział w rozwoju (każdym).

IT System Expert

dr inż. PRZEMYSŁAW JACEWICZ

  • LinkedIn - Biały Krąg